"Kill Kane (2016) me titra shqip"
HD Kill Kane (2016) 2016 3.7
Kill Kane (2016)
Kill Kane (2016)

Kill Kane (2016)

Krim Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Kill Kane (2016)
HD
IMDb: 3.7
74 min

Bota e një profesori kthehet përmbys kur gruaja dhe fëmijët e tij vriten egërisht nga duart e një grupi mafiozësh. Ai e merr këtë çështje në duart e tij dhe…

Country:
Genre: Krim, Thriller