"Kill Zone 2 (2015) me titra shqip"
HD Kill Zone 2 (2015) 2015 6.8
Kill Zone 2 (2015)
Kill Zone 2 (2015)

Kill Zone 2 (2015)

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Kill Zone 2 (2015)
HD
IMDb: 6.8
120 min

Kur polici Kit (Wu Jing) nga Hong Kongu zbulohet se ishte në një operacion të fshehtë, gangsteri që ai kërkonte të kapte e rrëmben dhe në shenjë hakmarrjeje e fut…

Country: ,