"Killing Season (2013) me titra shqip"
HD Killing Season (2013) 2013 5.4
Killing Season (2013)
Killing Season (2013)

Killing Season (2013)

Aksion Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Killing Season (2013)
HD
IMDb: 5.4
91 min

Dy veteranët e luftës së Bosnjes, një amerikan dhe një serb, ndodhen papritur në një situatë të tensionuar me njëri-tjetrin, teksa njëri shfaq qëllimet e tij të vërteta…

Country: , ,