"King Arthur (2004)"
King Arthur (2004)
HD
IMDb: 6.3
126 min

Filmi “Mbreti Artur” është fitues i 4 çmimeve Oskar dhe nominuar për 8 të tjerë. Regjia nga Antoine Fuqua. Skenari nga David Franzoni, cili e ka shkruar edhe skenarin për “Gladiatorin”….

Country: , ,