"Kingpin (1996) me titra shqip"
HD Kingpin (1996) 1996 6.9
Kingpin (1996)
Kingpin (1996)

Kingpin (1996)

Komedi  1996 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Kingpin (1996)
HD
IMDb: 6.9
114 min

Një lojtari boulingu, të cilit i “ndërpritet” karriera, shpreson të arrijë përsëri majat dhe të bëhet i pasur.

Country:
Genre: Komedi