"Kiss Kiss Bang Bang (2005)"
HD Kiss Kiss Bang Bang (2005) 2005 7.5
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Aksion Komedi Krim  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Kiss Kiss Bang Bang (2005)
HD
IMDb: 7.5
103 min

Një mister vrasje bënë së bashku hetues private, një aktore duke luftuar, dhe një hajdut të maskuar si një aktor.

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim