"Knuckleball (2018) me titra shqip"
HD Knuckleball (2018) 2018 5.7
Knuckleball (2018)
Knuckleball (2018)

Knuckleball (2018)

Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Knuckleball (2018)
HD
IMDb: 5.7
89 min

Kur i vdes gjyshi plot sekrete papritur natën, Henri 12-vjeçar e gjen veten në shënjestër në një fermë të izoluar dhe futet ne mes të një stuhie te madhe terrori…

Country:
Genre: Thriller