"Komedi"
HD Coastal Elites (2020) 2020 6.1
Coastal Elites (2020)
Coastal Elites (2020)

Coastal Elites (2020)

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Coastal Elites (2020)
HD
IMDb: 6.1
N/A

Pesë personazhe të mbyllur në karantinë, diskutojnë rreth realitetit të sotëm kulturës dhe pandemisë që ka kapluar vendin.

Country:
Genre: Komedi