"Krishtlindje"
HD Vanguard (2020) 2020 4.6
Vanguard (2020)
Vanguard (2020)

Vanguard (2020)

Aksion Aventurë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Vanguard (2020)
HD
IMDb: 4.6
108 min

Vanguard kompania e fshehtë e sigurisë, është shpresa e vetme e mbijetesës për një llogaritar pasi ai bëhet shënjestër e organizatës së mercenarëve më vdekjeprurës në botë…

Country:
HD Dashing in December (2020) 2020 6.0
Dashing in December (2020)
Dashing in December (2020)

Dashing in December (2020)

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Dashing in December (2020)
HD
IMDb: 6.0
88 min

Pasi Wyatt kthehet në shtëpi për festat e fund-vitit, në përpjekje për të bindur nënën e tij për të shitur fermën e tyre familjare, një romancë e papritur do hedhë…

Country:
Genre: Dramë
HD Home Alone 2: Lost in New York (1992) 1992 6.8
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Home Alone 2: Lost in New York (1992)

Aventurë Familjar Komedi  1992 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Home Alone 2: Lost in New York (1992)
HD
IMDb: 6.8
120 min

Një vit pasi Kevinin e harruan në shtëpi dhe i’u desh të përballej me dy hajdutë, aksidentalisht ai e gjen veten në qytetin e Nju Jorkut dhe takon disa “fytyra…

Country:
HD Home Alone (1990) 1990 7.6
Home Alone (1990)
Home Alone (1990)

Home Alone (1990)

Familjar  1990 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Home Alone (1990)
HD
IMDb: 7.6
103 min

Një 8-vjeçar, i cili është harruar aksidentalisht në shtëpi, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje, duhet të mbrojë shtëpinë e tij nga dy hajdutë idiota…

Country:
Genre: Familjar
HD The Little Rascals (1994) 1994 6.3
The Little Rascals (1994)
The Little Rascals (1994)

The Little Rascals (1994)

Familjar Komedi Romancë  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Little Rascals (1994)
HD
IMDb: 6.3
82 min

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që dashurohet me Darlën. Klubin e…

Country:
HD Black Beauty (2020) 2020 6.3
Black Beauty (2020)
Black Beauty (2020)

Black Beauty (2020)

Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Black Beauty (2020)
HD
IMDb: 6.3
N/A

Një kal i egër dhe një adoleshente krijojnë një lidhje të pathyeshme me njëri-tjetrin e cila i bën ata të pandashëm…

HD The Croods: A New Age (2020) 2020 7.1
The Croods: A New Age (2020)
The Croods: A New Age (2020)

The Croods: A New Age (2020)

Animuar Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Croods: A New Age (2020)
HD
IMDb: 7.1
135 min

Familja para-historike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë se janë më të zgjuar dhe më të evoluar.

Country:
Undine (2020)
HD
IMDb: 6.4
91 min

Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. Undine duhet të vrasë njeriun që…

Country: ,
HD The Snowman (1982) 1982 8.2
The Snowman (1982)
The Snowman (1982)

The Snowman (1982)

Animuar Familjar Short  1982 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
The Snowman (1982)
HD
IMDb: 8.2
26 min

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje,  ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të takuar babagjyshin e…

Country:
Godmothered (2020)
HD
IMDb: 6.2
110 min

Një ndrikull e re zanash e papërvojë niset për të treguar aftësitë e saja, pasi gjen një vajzë, kërkesa e së cilës për ndihmë i’u mohua…

Country:
HD A Taste of Christmas (2020) 2020 5.7
A Taste of Christmas (2020)
A Taste of Christmas (2020)

A Taste of Christmas (2020)

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
A Taste of Christmas (2020)
HD
IMDb: 5.7
131 min

Kur mëson se kushërira e saj Olivia vendos të anulojë hapjen e restorantit të saj Italian në prag të Krishtlindjes, Natali vendos që t’a ndihmojë që hapja e këtij restoranti…

Country:
HD Happiest Season (2020) 2020 6.8
Happiest Season (2020)
Happiest Season (2020)

Happiest Season (2020)

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Happiest Season (2020)
HD
IMDb: 6.8
102 min

Pasi planifikon t’i propozojë të dashurës, në darkën vjetore të Krishtlindjeve të familjes së saj. Ebi mëson se Harperi e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre nga familja e…

Country: ,
HD Operation Christmas Drop (2020) 2020 5.8
Operation Christmas Drop (2020)
Operation Christmas Drop (2020)

Operation Christmas Drop (2020)

Familjar Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Operation Christmas Drop (2020)
HD
IMDb: 5.8
95 min

Ndërsa mblidhte prova për të mbështetur mbylljen e një baze tropikale të Forcave Ajrore të Sh.B.A, Erica njihet me kapitenin e bazës që ka në plan t’a mbyllë, por gjërat…

Country:
HD Bad Santa (2003) 2003 7.0
Bad Santa (2003)
Bad Santa (2003)

Bad Santa (2003)

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Bad Santa (2003)
HD
IMDb: 7.0
92 min

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
HD A Princess for Christmas (2011) 2011 6.5
A Princess for Christmas (2011)
A Princess for Christmas (2011)

A Princess for Christmas (2011)

Dramë Familjar Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
A Princess for Christmas (2011)
HD
IMDb: 6.5
91 min

Pasi ftohet nga një i afërm, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku atje ajo padashur dashurohet me…

Country:
HD Tenet (2020) 2020 7.8
Tenet (2020)
Tenet (2020)

Tenet (2020)

Aksion Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Tenet (2020)
HD
IMDb: 7.8
150 min

Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në kohë dhe rilindjes…

Country: ,
Genre: Aksion, Sci-fi
Balto II: Wolf Quest (2002)
HD
IMDb: 6.1
76 min

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Country:
Balto (1995)
HD
IMDb: 7.1
78 min

Një qen Husky i vetmuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse e cila rrezikon të shkatërrojë Alaskën.

Country:
HD The Christmas Chronicles (2018) 2018 7.1
The Christmas Chronicles (2018)
The Christmas Chronicles (2018)

The Christmas Chronicles (2018)

Aventurë Familjar Fantazi Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Christmas Chronicles (2018)
HD
IMDb: 7.1
104 min

Keti dhe Tedi Pirs duan të kapin Santa Klausin në kamera teksa shpërndan dhuratat dhe kjo dëshirë u kthehet në një aventurë sa të bukur aq të rrezikshme. Nëse ndonjëherë…

Country:
HD Let Him Go (2020) 2020 6.9
Let Him Go (2020)
Let Him Go (2020)

Let Him Go (2020)

Crime Drama Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Let Him Go (2020)
HD
IMDb: 6.9
114 min

Një sherif i dalë në pension dhe gruaja e tij, të pikëlluar për vdekjen e djalit të tyre, nisen në kërkim për të gjetur nipin e tyre të vetëm…

Country: