"Kung Fu Hustle (2004)"
HD Kung Fu Hustle (2014) 2004 7.7
Kung Fu Hustle (2014)
Kung Fu Hustle (2014)

Kung Fu Hustle (2014)

Aksion Fantazi Komedi Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Kung Fu Hustle (2014)
HD
IMDb: 7.7
99 min

Në Shanghai të Kinë’s në vitet 1940, një gangster aspirohet të bashkohet me grupin e “Gang Axe” dhe të marrin në kontroll gjdo gjë, ndërsa disa banorë shfaqin kompetencat dhe…

Country: , ,