"Kung Fu Panda 3 (2016) me titra shqip"
Kung Fu Panda 3 (2016)
HD
IMDb: 7.1
95 min

Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.

Country: ,