"L Storm (2018) Me titra shqip"
HD L Storm (2018) 2018 5.8
L Storm (2018)
L Storm (2018)

L Storm (2018)

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
L Storm (2018)
HD
IMDb: 5.8
97 min

Agjenti i Komisionit Anti Korrupsion Uilliam Luk dhe oficeri i Njësisë Financiare Lau Po-keung po hetojnë një rast larje parash dhe korrupsioni, por kanë mbetur në një rrugë qorre pa…

Country:
Genre: Aksion, Krim