"Lionheart (1990)"
HD Lionheart (1990) 1990 6.2
Lionheart (1990)
Lionheart (1990)

Lionheart (1990)

Aksion  1990 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lionheart (1990)
HD
IMDb: 6.2
108 min

“Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe kunatën e tij pa…

Country:
Genre: Aksion