The Other Woman (2014)

Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli takon gruan që ai tradhëton. Dhe kur zbulohet edhe një lidhje tjetër, të treja vajzat bashkohen për të planifikuar një hakmarrje kundrejt tij.

Koha: 109 min