The White Helmets (2016)

Ndërsa sulmet ajrore vazhdojnë të godasin qytetet Siriane, një grup vullnetarësh rrezikojnë jetën e tyre për të shpëtuar viktimat që ndodhen poshtë rrënojave.

Koha: 41 min

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

LINDITA

at 3:51 pm

DERI KUR DO VAZHDOJ KY TMERR? SA KEQ ME VJEN PER KETA DJEM TE NENAVE, QE JAPIN JETEN PER BASHKEATDHETARET E TYRE ATA JANE HERONJ NJEREZ TE RINJ DHE ME SHPRESA DHE ENDRA! SA KEQ ME VJEN PER POPULLIN SIRIAN PER ALEPON….. PSE E BEJNE KETE LUFTE ? PSE NUK KANE TE DREJTE CDO KOMB CDO POPULL TE JETOJ NE PAQE??!! NDALENI KETE MASAKER O NJERES NESE KENI ZOT E ZEMER!! MOOOS ME ME LUFTRA TE TILLA ……..