PRISNI 7 SEKONDA

Zana

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjelle një grua të re kosovare që përpiqet të bëhet nënë, përderisa ballafaqohet me tmerret nga kaluara e saj e errët e kohës së luftës. (KY FILM U FSHI ME KËRKESË TË PRODUCENTEVE.)

Koha: 97 min

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 Comments

Aleksi

at 11:10 am

Filmi me i bukur shqiptar

Arian

at 9:27 pm

A mundeni me e postu edhe filmin nentori i ftohte ku edhe aty lun adriana matoshi

Fans Gashi

at 10:39 pm

Kur do te postohet dhe pse pikerisht neser?

Genta

at 10:36 am

Kur te do te dale filmi i plote